Bytová jednotka 4+kk s balkónem a sklepem | 103,7 m2

ke koupi družstevní podíl a práva užívání

ul. Jíchova, Praha 9 - Černý Most

pro více informací volejte

 +420 773 020 207

Bytová jednotka 3 ložnice; hlavní koupelna s toaletou; koupelnový kout s navazující samostatnou toaletou; otevřený prostor s jídelním koutem a obývacím pokojem se vstupem na balkón; oddělený kuchyňský kout navazující na chodbu se zádveřím. Jednotka se sklepní kójí se nachází na 3. patře bytového domu ul. Jíchova, Černý Most, ca 800 m docházkové vzdálenosti od stanice metra B - Rajská zahrada.  

Bytová jednotka má zděné jádro hlavní koupelny, provozně je v udržovaném stavu, orientace balkónu je jiho - východní. Sklepní kóje na patře má okno a plochu ca 4,8 m2. Celkové provozní náklady na čtyř-člennou rodinu (3 dospělí + dítě) činily v r. 2022 ca 9,3 tis. Kč/měs.

Bytová jednotka 4+kk s příslušenstvím | 103,7 m2 ... vaše nové rodinné bydlení v Praze

Na základě výhradního mandátu, uděleného vlastníkem družstevního podílu a práv a povinností k bytové jednotce s příslušenstvím, nabízíme ke koupi družstevní podíl a užívací práva k

  • Bytová jednotka | o dispozici 4 + kk, nacházející se na 3. patře bytového domu; o celkové podlahové ploše ca 97,4 m2; kterou tvoří v hlavní části zádveří s odkládací stěnou a úložným prostorem; navazující centrální chodba (celkem ca 13,8 m2), která umožňuje samostatný vstup do každé ze dvou ložnic (každá ca 13,1 m2); do hlavní koupelny se sprchovým koutem a toaletou (celkem ca 4,9 m2); a která má otevřený vstup do kuchyňského koutu (výměra ca 6,3 m2) a do obývacího pokoje s jídelním koutem (celkem ca 26,5 m2).  Ve vedlejší části bytové jednotky se nachází chodba s koupelnovým koutem (výměra celkem ca 3,9 m2); samostatná toaleta (ca 1,5 m2); a samostatně přístupná ložnice (výměra ca 14,3 m2). Z hlediska podlahové krytiny je použita kombinace PVC, keramika, lamino. Vybavení kuchyňského koutu - el. sporák s troubou; digestoř; myčka nádobí; dřez; samostatně stojící lednice. Veškeré detaily dispozice jednotky poskytne ve fotogalerii dostupný půdorys (pozn. jednotlivé výměry půdorysu jsou informativní, a mohou se od skutečnosti lišit; přesné údaje jsou pak uvedeny v evidenčním listu jednotky a nájemní smlouvě, kde tyto budou konkrétnímu zájemci poskytnuty k nahlédnutí). Bytová jednotka je napojena na obecní vodovodní a kanalizační řad, elektřinu, centrální ohřev vody a centrální rozvod vytápění. Bytová dům, ve kterém se jednotka nachází, byla stavebně dokončen v 90-tých letech 20 st.
  • Balkón | se vstupem z (a šířkou po celé délce) obývacího pokoje; s jiho-východní orientací; o výměře ca 6,3 m2; s výhledem na dětské hřiště a sportoviště, nacházející se v klidové zóně okolní zástavby.
  • Sklep | umístěný vedle přístupového schodiště, na společné chodbě 3. patra; o výměře ca 4,8 m2; s regálovou sestavou pro skladování, a s oknem.

Výše nesplacené jistiny ca 2,4 mil. Kč; zbývající doba splácení ca 20 let. Vlastníkem, správcem a provozovatelem bytového domu je Bytové družstvo Byty Jíchova, Praha 9 (www.bytyjichova.cz)


Předmětem zpeněžení je 100% družstevního podílu a postoupení práv a povinností k bytové jednotce s příslušenstvím. Bytoví jednotka je v dobrém provozním stavu a kvalitě, jak dokazují tyto fotografie. Pozn.: Předmětem zpeněžení není movité vybavení nemovitostí ani interiérové prvky. Některé fotografie jsou charakterem pracovní, bez realizace homestagingu focených prostor/ploch.

FOTOGALERIE | bytové jednotka s příslušenstvím

LOKALITA Praha 9 - Černý Most

Městská část Prahy 9 - Černý Most, se řadí mezi jednu z významných residenčních lokalit hl. m . Prahy.

S více jak 22 tis. obyvateli; kompletně vybudovanou dopravní infrastrukturou; sítí občanské a nákupní vybavenosti (v blízkosti např. školka, škola, poliklinika, městská knihovna, Albert, OC Černý Most); kulturním, sportovním a volnočasovým zázemím (v blízkosti např. Centrální park Černý most, Dětské a sportovní hřiště na Černém mostě, Parkurové hřiště); a zvláště dopravním napojením na dálniční přivaděče směr Mladá Boleslav, Hradec Králové a napojením na dálniční obchvat D0 hl. města Prahy, dělá z Černého Mostu  žádanou lokalitu pro bydlení.

Detailní informace o Městské části Praha 9 naleznete na webových stránkách www.praha9.cz

SOUBORY KE STAŽENÍ

© 2024 | RE/MAX COMMERCIAL CZ | Všechna práva vyhrazena.
Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Commercial Group | RE/MAX COMMERCIAL | CZ je provozována společností COMMERCIAL GROUP s.r.o., IČ 241 74 017, se sídlem Praha 9, Breitcetlova 771/6 , PSČ 190 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 185522, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Číslo depozitního účtu je 247497100/0300. Společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o. je součástí skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., která provozuje v ČR model RE/MAX Multibrand. Cookies