Nejlepší tým Keller Williams přechází pod křídla RE/MAX

20.03.2019

RE/MAX Hallmark v Ontariu posílí nejlepší kanadská pobočka realitní sítě Keller Williams. Týmu Peggy Hill, který čítá 40 realitních profesionálů, patřilo v původním působišti celosvětově 4. místo. Nyní přešel pod realitní síť RE/MAX.

"Pokud chceme našim klientům přinášet ty nejlepší služby kupujícím, i prodávajícím, je RE/MAX jedinou značkou, která nám pomůže této mety dosáhnout," říká Peggy Hill, která věří, že změna realitní sítě bude mít pozitivní dopad nejen na klienty, ale také na její tým. "Chceme spolupracovat, zlepšit naše výsledky a dále růst ve svém podnikání. Dokázali jsme už hodně, ale věřím, že pod RE/MAX přijde nová růstová fáze. Můj tým musel strávit spoustu času vysvětlováním, kdo je Keller Williams. Od dnešního dne musíme říci jen to, že jsem s RE/MAX. Nikdo nepotřebuje nic víc vysvětlovat. Jsem naprosto přesvědčena, že moje podnikání poroste už jen díky tomu, že bude součástí značky RE/MAX."

Trh čeká bouře, my budeme připraveni

Trh s bydlením se v Kanadě potýká s poklesem investic. Hill potřebovala vědět, že její tým bude úspěšný bez ohledu na vývoj trhu. Rozhodnutí však předcházelo dva a půl roku průzkumu trhu. "Měli jsme za sebou šest úspěšných let v jiné síti. Můj tým ze šesti makléřů vyrost na současný počet. Držely nás přátelství a vztahy. Ale jestli chceme být úspěšní, potřebujeme být vidět, mít silné povědomí o značce a být připraveni na bouři, která se na realitním trhu chystá," doplňuje Peggy Hill. Nakonec rozhodnutí padlo nejen kvůli značce, která může podstatně urychlit vývoj týmu, ale také kvůli hodnotám nebo tomu, že RE/MAX prodává nejvíce realit na celém světě.

Zdroj článku: RE/MAX ČR

© 2024 | RE/MAX COMMERCIAL CZ | Všechna práva vyhrazena.
Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Commercial Group | RE/MAX COMMERCIAL | CZ je provozována společností COMMERCIAL GROUP s.r.o., IČ 241 74 017, se sídlem Praha 9, Breitcetlova 771/6 , PSČ 190 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 185522, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Číslo depozitního účtu je 247497100/0300. Společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o. je součástí skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., která provozuje v ČR model RE/MAX Multibrand. Cookies