RE/MAX již po deváté v řadě obhájil titul Czech Superbrands

06.03.2023

Dlouhodobá podpora marketingu značky RE/MAX se vyplácí, proto RE/MAX znovu obhájil titul Czech Superbrands, který řadí naši značku mezi nejvýznamnější české společnosti. Proslulá marketingová poučka upozorňuje, že pokud vám shoří výrobní závod nebo přijdete o nějakou technologii, tak vám zůstane to nejcennější a to je obchodní značka.

Zásadním cílem RE/MAXu je nejen budovat značku, ale především ji naplňovat obsahem jako je profesionalita, spolehlivost nebo transparentnost. "Ocenění je společné dílo všech makléřů, protože každý je živoucí značkou, která si nese své atributy. Děkuji všem, kteří každodenně přispívají k našemu úspěchu. Značka prodává a my jsme hrdí, že jsme se už podeváté stali nositeli titulu Superbrands a budeme se maximálně snažit využít jeho potenciál v marketingové komunikaci," vysvětluje Jan Hrubý generální ředitel RE/MAX.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu, které se každoročně uděluje špičkovým firmám po celém světě. Proto i v letošním roce bude RE/MAX usilovat o desátou obhajobu titulu.

Spojte se s těmi nejlepšími z oboru a staňte se i vy naším spokojeným klientem!

Zdroj článku a obrázku: RE/MAX ČR ze dne 06. 03. 2023

© 2024 | RE/MAX COMMERCIAL CZ | Všechna práva vyhrazena.
Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Commercial Group | RE/MAX COMMERCIAL | CZ je provozována společností COMMERCIAL GROUP s.r.o., IČ 241 74 017, se sídlem Praha 9, Breitcetlova 771/6 , PSČ 190 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 185522, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Číslo depozitního účtu je 247497100/0300. Společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o. je součástí skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., která provozuje v ČR model RE/MAX Multibrand. Cookies