ŽHAVÁ, ČASOVĚ OMEZENÁ PŘÍLEŽITOST

KE KOUPI RODINNÝ DŮM PRAHA 6 - NEBUŠICE

  • celková plocha pozemku 368 m2, z toho zastavěná plocha 147 m2, a plocha zahrady 221 m2
  • tří-podlažní rodinný dům, aktuálně řešený jako 3+kk s plochami - sklep ca 22 m2, přízemí ca 60 m2, plocha podkroví připravená k rekonstrukci (vydané stavební povolení v právní moci) ca 73 m2
  • sklep a přízemí po kompletní stavební rekonstrukci vč. rozvodů (elektro, voda, odpad)
  • nově vystavěná okrasná zahrada vč. terasy a pohledového oplocení s vjezdovou bránou
  • nemovitost napojena na všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro, plyn do domu nezaveden)
  • elektřina tvoří zdroj vytápění a ohřevu TUV
  • průměrné celkové měsíční náklady na provoz nemovitosti pro dvě osoby ca 5 tis. Kč
  • nemovitost není zatížená žádnými právními vztahy a nevykazuje žádné právní vady

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

ADRESA NEMOVITOSTI, LOKALITA

POPIS A SPECIFIKACE PŘÍLEŽITOSTI

Tato výjimečná, časově omezená příležitost "Rodinný dům se zahradou v MČ Prahy - Nebušících ke koupi", je možná určená právě Vám.

Z rozhodnutí vlastníka nemovitosti - rodinný dům se zahradou, na adrese Pod terasami 15, Praha 6 - Nebušice, jsme získali výhradní mandát na její zpeněžení. Do termínu 30. 06. 2021 jsme pověřeni získat na trhu zájemců nového vlastníka, uzavřením tzv. REZERVAČNÍ SMLOUVY.

Nemovitost, kterou tvoří třípodlažní rodinný dům 3+kk, po rekonstrukci suterénu a přízemí,  a pohledová zahrada s terasou, leží v klidné části Nebušic. Podkroví se střechou, které zbývá k stavebnímu dokončení na základě vydaného stavebního povolení v právní moci, nabídne možnost dalších obytných místností s výhledem do okolí. Kvalitní materiály s kvalitním zpracováním, vkusný interiérový design a dispoziční ergonomie původních obytných staveb, dávají nemovitosti jedinečnou atmosféru.

Výjimečnost místa, dostupného v ca 10 min. ze stanice metra A - Bořislavka, podtrhuje i sousedství se Šáreckým údolím s vodní nádrží Džbán, sítí cyklostezek a turistických atrakcí.

Nemovitost je bez věcných a právních vad, připravena k převodu do vlastnictví nového nabyvatele.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Zaujala Vás tato nemovitost a chcete vlastníkovi nabídnout kupní cenu? Zde máte příležitost, vyplňte a odešlete ...

V případě zájmu o prohlídku nemovitosti zavolejte, pošlete zprávu

+420 603 196 838 | miroslav.herain@re-max.cz

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Disclaimer: Přihlášením se k odběru informací, zpravodajů, věstníků a dalšího informačního materiálu RE/MAX COMMERCIAL CZ dáváte zároveň souhlas společnosti COMMERCIAL GROUP s.r.o. IČ 471 01 741, se zpracováním osobních údajů v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR), a dále se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, do odvolání.