Residence Řepín ... nemovitost ke koupi

Zn.: PRO NÁROČNÉ!

POPTÁVANÁ PRODEJNÍ CENA RESIDENCE ŘEPÍN ZVEŘEJNĚNA čtěte ve spodní části této stránky

pro více informací volejte

 +420 603 196 838

Residenci Řepín tvoří v předním traktu hlavní budova, depandance, a zastřešené parkování pro dvě vozidla. 

V zadní části residence naleznete okrasnou zahradu s jezírkem, užitnou zahradu a téměř 11,5 tis. m2 lesa s loukami.

letecký pohled - vymezení residence Řepín
letecký pohled - vymezení residence Řepín

Residence Řepín ... nemovitost pro náročné

Na základě výhradního mandátu, uděleného výlučným vlastníkem residence Řepín, nabízíme ke koupi tento soubor nemovitostí ...

  • Pozemek o velikosti 491 m2 | který je zastavěn hlavní budovou, depandancí, a krytým parkovacím stáním pro dvě vozidla.
  • Hlavní budova | o dvou podlažích, dispozici 4 + kk a celkové podlahové ploše ca 240 m2, kterou v přízemí tvoří rozlehlá kuchyně s jídelnou a spíží, koupelna s toaletou, šatna, a velkolepý obývací pokoj s výstupem do zahrady. V patře je umístěna velká hala (obývací pokoj), nadstandardní ložnice s výhledem do zahrady, a lázně s toaletou. Hlavní budova je napojena na obecní vodovodní a kanalizační řad, a elektřinu. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje elektrokotel. Hlavní budova byla stavebně dokončena v 04. 2007.
  • Depandance | o dvou podlažích, dispozici 4 + kk a celkové podlahové ploše ca 148 m2, kterou v přízemí tvoří rozlehlá hala (obývací pokoj) s možností vestavby kuchyňské linky, jídelna (ve snížené úrovni) a spíž. V patře je umístěna velká ložnice (s možností rozdělení na dva pokoje), koupelna s toaletou a pracovna. Depandance je napojena na obecní vodovodní a kanalizační řad, a elektřinu. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje elektrokotel. Depandance byla stavebně dokončena v 12.2012.
  • Kryté parkovací stání | pro dvě vozidla, na zpevněné a odvodněné ploše, které zároveň slouží jako vstup / vjezd do residence prostřednictvím kované branky a kované, dálkově ovládané vjezdové brány.
  • Pozemky o velikosti 820 m2 | které jsou aktuálně využívány jako okrasná zahrada s posezením a zahradním jezírkem, a z části jako užitková zahrada. Tyto pozemky jsou dle platného územního plánu stavebně využitelné (funkce SV - plochy smíšené, venkovského charakteru, využitelné pro bydlení).
  • Pozemek o velikosti 2 024 m2 | který je využíván jako "horní zahrada", pohledově osazená vzrostlou jehličnatou a listnatou vegetací. Tyto pozemky jsou dle platného územního plánu stavebně využitelné (funkce VZ - plochy pro zemědělskou výrobu a skladování, v projednávání s obcí byla výstavba pštrosí farmy).
  • Pozemky o velikosti 11 576 m2 | tvoří plochu "soukromého lesa", smíšeného, stáří dřeviny ca 30 let.
  • Pozemky o velikosti 332 m2 | tvoří přístupovou komunikaci k "soukromému lesu".

Předmětem zpeněžení je 100% vlastnického podílu k uvedeným nemovitostem, které jsou v provozním stavu a kvalitě, jak dokazují tyto fotogalerie. Pozn.: Předmětem zpeněžení není movité vybavení nemovitostí ani interiérové prvky.


FOTOGALERIE | residence Řepín

LOKALITA a obec Řepín

Obec Řepín se nachází v okr. Mělník, a je součástí sdružení obcí Kokořínska. Tato turisticky vyhledávaná lokalita Středočeského kraje je v současné době poptávána i jako místo pro trvalé bydlení.

S ohledem na dostupnost spádových měst Mladá Boleslav a Praha vozidlem a v případě Mělníka i městkou dopravou - busem; možnost sportovního vyžití v panenské přírodě (např. pěší i cyklo turistika, koupání a rybaření v rybnících); základní občanské zázemí přímo v obci (např. obecní úřad, mateřská i základní škola, pošta, základní možnosti nákupu) staví obec Řepín do poptávky občanů, kteří hledají cenově dostupné bydlení v přírodě a s přiměřenou dostupností do míst pracovních příležitostí.

Detailní informace o obci, její historii a okolí naleznete na webových stránkách Řepína repin.cz.  

Poptávaná prodejní cenu souboru nemovitostí Residence Řepín na úrovni 18,2 mil. CZK netto.

V případě, že se tato prodejní cena neshoduje s Vaší opodstatněnou představou kupní ceny, můžete zde odeslat NÁKUPNÍ NABÍDKU s uvedením Vašich identifikačních údajů (tj. jméno a příjmení / příp. název a IČ společnosti, kontaktní e-mail a telefon); kupní ceny celého souboru nemovitostí Residence Řepín v CZK netto; zdroje finančních prostředků (tj. vlastní / úvěr, příp. vyčíslení kombinace); a doby platnosti nákupní nabídky.

Právní ustanovení | V případě, že přijetím NÁKUPNÍ NABÍDKY obdržíme údaje citlivé povahy, nakládáme s nimi v souladu se standardy RE/MAX ČR.

Vaši nákupní nabídku předáme vlastníkovi souboru nemovitostí k vyhodnocení a o výsledku Vás budeme neprodleně informovat.

Upozorňujeme také, že v případě více zájemců o koupi, může vlastník souboru nemovitostí rozhodnout o realizaci soutěže o nejvýhodnější nákupní nabídku (hlavním kritérium výběru bude výše kupní ceny) s tím, že i může soutěž zrušit bez udání důvodu a vítěze nevyhlásit.

SOUBORY KE STAŽENÍ

© 2023 | RE/MAX COMMERCIAL CZ | Všechna práva vyhrazena.
Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Commercial Group | RE/MAX COMMERCIAL | CZ je provozována společností COMMERCIAL GROUP s.r.o., IČ 241 74 017, se sídlem Praha 9, Kolbenova 942/38a, PSČ 190 00, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 185522, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice. Číslo depozitního účtu je 247497100/0300. Společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o. je součástí skupiny HH MULTIBRAND GROUP a.s., která provozuje v ČR model RE/MAX Multibrand.